Gizlilik Politikası

Sayın Müşterilerimiz,

Kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz, Protamir.com dışında reklâm ve tanıtım yapmak amaçlı kullanılmaz. Müşteri bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez. Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahıslardan bilgileriniz korunmaktadır. Sitemizde yaptığınız/yapacağınız alışveriş esnasında kullanacağınız Kredi Kartı, Para Kart ve Banka Hesabı sitemizde asla kayıt edilmez. Kullandığınız kartlar sağlayıcı disbiritör tarafından şifrelenerek ekrana yansıtır. Bu durumda satıcı hangi kartların kullanıldığını ve girilen bilgileri göremez. Böylelikle kart bilgileri sadece alıcı tarafından bilinmiş olur.

Kapora ödenerek satın alınacak cihazlar Fpexper stoklarında bulunmaktadır. Cihazların satıcısı Fpexper müşterisi olup, cihazlar Fpexper tarafından güvenli bir şekilde saklanır.

Alıcı, cihazı satın almak istediğinde kapora bedelini öder. Kapora bedeli ödendikten sonra, satıcının banka hesap bilgileri alıcıyla paylaşılır.

Fpexper, bu alışveriş sürecinin güvenli ve sorunsuz ilerlemesi için aracılık eder ve tüm işlemlerin düzenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede hem satıcı hem de alıcı güvenli bir şekilde ikinci el cihaz alım-satımı yapabilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.

Sistem nasıl çalışır?