Nedir? Nasıl Çalışır?

Nedir Nasıl Çalışır?

Fpexper Nedir?

Fpexper, telefonlarınızın exper raporunu oluşturan ve tamir geçmişini detaylı bir şekilde belgeleyen bir telefon exper şirketidir. 

Ayrıca Fpexper, tamir edilen veya satışı yapılacak telefonları Fpexper güvencesiyle listelemektedir.

Kaporalı Satış

Kaporalı ürünlerin satıcıları Fpexper müşterileridir ve cihazlar Fpexper stoklarında bulunur. Cihazın kaporası ödendikten sonra, cihaz sahibinin bilgileri alıcı ile paylaşılır.

Cihazını Değerinde Sat

İhtiyaç fazlası veya hızlı bir şekilde telefonunu satmak isteyenler için Fppro & Fpexper olarak hızlı ve güvenli bir satış hizmeti sunuyoruz.

Servisteki cihazını sat

Cihazın Fppro'da tamir olurken yeni bir cihaz mı satın aldın. O zaman tamirdeki cihazı satmayı düşünebilirsin.

Kapora ödenerek satın alınacak cihazlar Fpexper stoklarında bulunmaktadır. Cihazların satıcısı Fpexper müşterisi olup, cihazlar Fpexper tarafından güvenli bir şekilde saklanır.

Alıcı, cihazı satın almak istediğinde kapora bedelini öder. Kapora bedeli ödendikten sonra, satıcının banka hesap bilgileri alıcıyla paylaşılır.

Fpexper, bu alışveriş sürecinin güvenli ve sorunsuz ilerlemesi için aracılık eder ve tüm işlemlerin düzenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede hem satıcı hem de alıcı güvenli bir şekilde ikinci el cihaz alım-satımı yapabilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.

Sistem nasıl çalışır?