Cihazını Değerinde Sat

Hızlı ve Güvenli Satış İçin Fpexper'e Başvurun

Cihazını Hızlı Sat Paran Anında Hesabında

İhtiyaç fazlası veya hızlı bir şekilde telefonunu satmak isteyenler için Fppro & Fpexper olarak hızlı ve güvenli bir satış hizmeti sunuyoruz. Telefonunu bize göndererek, cihazına eksperiz yapmamızı sağlayabilir ve piyasa değerinde teklif alabilirsin. Onayını verdiğinde, telefonun yeni bir sahibine ulaşırken sen de kazancını elde etmiş olursun.

Telefonunu Fppro & Fpexper'e göndermek için web sitemizden "Expere Gönder" yönergesini takip edebilirsin.

Telefonuna eksperiz yaparak cihazının değerini belirliyoruz. Eksperiz süreci, telefonun genel durumu, modeli, teknik özellikleri ve piyasa trendleri gibi faktörler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.

Herhangi bir yenileme merkezi veya telefoncudan alacağınız fiyatın üstünde fiyat alacağınıza emin olabilirsiniz. Cihazınızın gerçek değerini hesaplayarak en doğru fiyatı veririz.

İkinci el cihaz satmak, birçok olumsuz deneyimi beraberinde getirebilir. Ürün fotoğraflarını çekmek, fiyat belirlemek, alıcı ile iletişim kurmak ve süreci takip etmek, alıcı ile buluşmak ve pazarlık aşamaları gibi birçok işle uğraşmanız gerekebilir.
 
Biz Fpexper olarak cihazınızın tüm detaylarını inceler, raporlarız, fotoğraflarız ve değerine uygun bir fiyat belirleriz.
 
Size düşen sadece cihazı Fpexper'e ulaştırmak olur.
Exper raporu hazırlayarak cihazınızı değerinde satın alırız, bu hizmet için ekstra ücret talep etmeyiz.

Cihazını Fpexpere Gönder, Değerini Öğren, Kazanca Dönüştür!

Profesyonel eksperlerimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sayesinde telefonunun gerçek değerini öğrenebilirsin. Hızlı, güvenilir ve şeffaf bir satış süreciyle telefonunu değerinde elinden çıkarmanın avantajını yaşa. Aşağıdaki "Yönlendirme Butonuna" tıklayarak bilgileri doldur ve cihazını Fpexper'e gönder.

Diğer Hizmetler

Servisteki cihazını sat

Cihazın Fppro'da tamir olurken yeni bir cihaz mı satın aldın. O zaman tamirdeki cihazı satmayı düşünebilirsin.

Kaporalı Satış

Kaporalı ürünlerin satıcıları Fpexper müşterileridir ve cihazlar Fpexper stoklarında bulunur. Cihazın kaporası ödendikten sonra, cihaz sahibinin bilgileri alıcı ile paylaşılır.

Güvenli Ortak Nokta

Satın almak istediğiniz ikinci el iPhone’u buldunuz ancak satıcı farklı bir şehirde siz farklı bir şehirde, bu durumda Fpexper’i güvenli nokta olarak kullanabilirsiniz.

Rezerve et butonuna tıklayarak kapora öder ve cihazı rezerve edersiniz.

Sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak taksitli veya taksitsiz alışveriş gerçekleştirilir. Alışveriş tamamlanınca ödediğiniz kapora iade edilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.