Kaporalı Satış

Hızlı ve Güvenli Satış İçin Fpexper'e Başvurun

Kaporalı satış nedir

Kaporalı ürünlerin satıcıları Fpexper müşterileridir ve cihazlar Fpexper stoklarında bulunur. Cihazın kaporası ödendikten sonra, cihaz sahibinin bilgileri alıcı ile paylaşılır. Cihaz bedeli satıcıya transfer edildikten sonra, Fpexper cihazı alıcıya güvenli bir şekilde kargolar veya teslim eder.

Kapora; exper, kargo veya servisteki cihazın tamir ücretlerini kapsar. Cihazı satın almak istediğinizde kapora bedelini ödersiniz daha sonra kargo veya farklı hizmet ücretleri talep edilmez.

Kaporayı ödedikten hemen sonra, cihaz sahibinin banka hesap bilgileri size iletilir. Cihaz bedelini ödedikten sonra, bize dekontu iletmeniz yeterli olacaktır.

Cihaz bedelini ödediğinizde satıcıdan ödemeyi aldığını doğrularız, satıcının onayının ardından cihaz kargoya hemen teslim edilir veya servisimize gelip teslim alabilirsiniz.

Kapora bedelini ödedikten sonra almaktan vazgeçerseniz bunu bize iletmeniz yeterli olacaktır, kapora bedeliniz hemen iade edilir.

Maalesef, cihaz bedeli satıcıya sadece banka havalesi ile yapılabilir. Satıcı farklı bir ödeme yöntemi belirtmediği sürece bu şekilde süreç işler.

Ürünlerin tüm raporları eksiksiz ve detaylı görselleri ile birlikte size sunulur. Cihazın satışında sadece rapor ve görseller sağlanır, ödeme cihaz sahibine yapılır. Ürün iadesi mümkün değildir.

Fpexper, sadece rapor ve kargolama hizmeti sunan bir teknik servis firmasıdır.

Satın almak istediğiniz cihazın altına yorum olarak sorunuzu sorun hemen cevaplanacaktır.

Cihazını Fpexpere Gönder, Değerini Öğren, Kazanca Dönüştür!

Profesyonel eksperlerimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sayesinde telefonunun gerçek değerini öğrenebilirsin. Hızlı, güvenilir ve şeffaf bir satış süreciyle telefonunu değerinde elinden çıkarmanın avantajını yaşa. Aşağıdaki "Yönlendirme Butonuna" tıklayarak bilgileri doldur ve cihazını Fpexper'e gönder.

Diğer Hizmetler

Servisteki cihazını sat

Cihazın Fppro'da tamir olurken yeni bir cihaz mı satın aldın. O zaman tamirdeki cihazı satmayı düşünebilirsin.

Kaporalı Satış

Kaporalı ürünlerin satıcıları Fpexper müşterileridir ve cihazlar Fpexper stoklarında bulunur. Cihazın kaporası ödendikten sonra, cihaz sahibinin bilgileri alıcı ile paylaşılır.

Güvenli Ortak Nokta

Satın almak istediğiniz ikinci el iPhone’u buldunuz ancak satıcı farklı bir şehirde siz farklı bir şehirde, bu durumda Fpexper’i güvenli nokta olarak kullanabilirsiniz.

Kapora ödenerek satın alınacak cihazlar Fpexper stoklarında bulunmaktadır. Cihazların satıcısı Fpexper müşterisi olup, cihazlar Fpexper tarafından güvenli bir şekilde saklanır.

Alıcı, cihazı satın almak istediğinde kapora bedelini öder. Kapora bedeli ödendikten sonra, satıcının banka hesap bilgileri alıcıyla paylaşılır.

Fpexper, bu alışveriş sürecinin güvenli ve sorunsuz ilerlemesi için aracılık eder ve tüm işlemlerin düzenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede hem satıcı hem de alıcı güvenli bir şekilde ikinci el cihaz alım-satımı yapabilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.

Sistem nasıl çalışır?