Kaporalı Satış

Hızlı ve Güvenli Satış İçin Fpeksper'e Başvurun

Kaporalı satış nedir

Kaporalı ürünlerin satıcıları Fpeksper müşterileridir ve cihazlar Fpeksper stoklarında bulunur. Cihazın kaporası ödendikten sonra mağazada sizin adınıza rezerve edilir. Cihaz bedelinin tamamı alındıktan sonra Fpeksper cihazi size teslim eder.

Kapora cihazı rezerve etmeniz için ödemeniz gerken tutardır.

Kaporayı ödedikten hemen sonra, cihaz sizin adınıza mağazada rezerve edilir. Cihazı teslim alabilmeniz için gerekli tüm aşamaları müşteri temsilcimiz sizi arayarak bilgilendirir.

Kapora bedelini ödedikten sonra almaktan vazgeçerseniz bunu bize iletmeniz yeterli olacaktır, kapora bedeliniz hemen iade edilir.

Ürünlerin tüm raporları eksiksiz ve detaylı görselleri ile birlikte size sunulur. Cihazın satışında sadece rapor ve görseller sağlanır, ödeme cihaz sahibine yapılır. Ürün iadesi mümkün değildir.

Satın almak istediğiniz cihazın altına yorum olarak sorunuzu sorun hemen cevaplanacaktır.

Cihazını Fpexpere Gönder, Değerini Öğren, Kazanca Dönüştür!

Profesyonel eksperlerimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sayesinde telefonunun gerçek değerini öğrenebilirsin. Hızlı, güvenilir ve şeffaf bir satış süreciyle telefonunu değerinde elinden çıkarmanın avantajını yaşa. Aşağıdaki "Yönlendirme Butonuna" tıklayarak bilgileri doldur ve cihazını Fpexper'e gönder.

Diğer Hizmetler

Servisteki cihazını sat

Cihazın Fppro'da tamir olurken yeni bir cihaz mı satın aldın. O zaman tamirdeki cihazı satmayı düşünebilirsin.

Kaporalı Satış

Kaporalı ürünlerin satıcıları Fpexper müşterileridir ve cihazlar Fpexper stoklarında bulunur. Cihazın kaporası ödendikten sonra, cihaz sahibinin bilgileri alıcı ile paylaşılır.

Güvenli Ortak Nokta

Satın almak istediğiniz ikinci el iPhone’u buldunuz ancak satıcı farklı bir şehirde siz farklı bir şehirde, bu durumda Fpexper’i güvenli nokta olarak kullanabilirsiniz.

Rezerve et butonuna tıklayarak kapora öder ve cihazı rezerve edersiniz.

Sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak taksitli veya taksitsiz alışveriş gerçekleştirilir. Alışveriş tamamlanınca ödediğiniz kapora iade edilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.