Güvenli Ortak Nokta

Hızlı ve Güvenli Satış İçin Fpexper'e Başvurun

Alıcı ve Satıcıyı koruyan Güvenli Ortak Nokta

Satın almak istediğiniz ikinci el iPhone’u buldunuz ancak satıcı farklı bir şehirde siz farklı bir şehirde, bu durumda Fpexper’i güvenli nokta olarak kullanabilirsiniz.

Satıcıdan cihazı Fpexper’e ulaştırmasını isteyerek exper raporu talep edebilirsiniz, ödeme işlemlerini kendi aranızda hallettikten sonra cihazın kargolama işlemini alıcıya biz yaparız. Bu alışverişte güvenli nokta olup alıcı ve satıcıyı korumuş oluruz.

Satış tutarında aranızda anlaşın ve satıcıya sistemi anlatmak için bu sayfayı paylaşın veya bu sistemden bahsedin ve cihazı Fpexper'e göndermesini isteyin.

  1. Expere gönder butonuna basarar exper talebinde bulunun ve bizden ortak nokta olmamızı isteyin, alıcının bilgilerini iletin.
  2. Cihaz servisimize ulaştığında alıcıdan exper ücretini talep edip işleme başlarız. 
  3. Alıcıya raporu sunup kararını bildirmesini isteriz.
  4. Alıcı cihazı satın almak isterse ödemesini size yapar.
  5. Ödemeyi aldığınızı bize bildirirsiniz ve cihazı alıcıya kargolarız.
  6. Alıcı satın almaktan vazgeçerse cihaz size ücretsiz olarak iade edilir veya talebiniz üzerine sitemizde satılmak üzere listelenir. Farklı bir alıcı bulduğunuzda ürün linkini atabilirsiniz bu sayede tekrar exper ücreti alınmaz.

Fpexper, Fppro markasının güvencesiyle kurulmuş bir ekspertiz firmasıdır.

Tüm aşamalar sizin onayınızla gerçekleşir, siz onay vermeden, paranızı almadan cihaz kargoya verilmez. Servisimizde bekletilir.

Anlaşma sağlanamaz ise cihaz satıcıya geri gönderilir. Bu süreçte satıcıdan herhangi bir ücret talep edilmez.

Satıcı talep ederse cihaz sitemizde listelenir farklı bir alıcıya satılabilir.

Alıcıdan alınan exper ücreti iade edilmez. 

Aksini belirtmediğiniz sürece exper ücreti alıcıdan talep edilir ve iade edilmez.

Cihazını Fpexpere Gönder, Değerini Öğren, Kazanca Dönüştür!

Profesyonel eksperlerimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sayesinde telefonunun gerçek değerini öğrenebilirsin. Hızlı, güvenilir ve şeffaf bir satış süreciyle telefonunu değerinde elinden çıkarmanın avantajını yaşa. Aşağıdaki "Yönlendirme Butonuna" tıklayarak bilgileri doldur ve cihazını Fpexper'e gönder.

Diğer Hizmetler

Servisteki cihazını sat

Cihazın Fppro'da tamir olurken yeni bir cihaz mı satın aldın. O zaman tamirdeki cihazı satmayı düşünebilirsin.

Kaporalı Satış

Kaporalı ürünlerin satıcıları Fpexper müşterileridir ve cihazlar Fpexper stoklarında bulunur. Cihazın kaporası ödendikten sonra, cihaz sahibinin bilgileri alıcı ile paylaşılır.

Güvenli Ortak Nokta

Satın almak istediğiniz ikinci el iPhone’u buldunuz ancak satıcı farklı bir şehirde siz farklı bir şehirde, bu durumda Fpexper’i güvenli nokta olarak kullanabilirsiniz.

Rezerve et butonuna tıklayarak kapora öder ve cihazı rezerve edersiniz.

Sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak taksitli veya taksitsiz alışveriş gerçekleştirilir. Alışveriş tamamlanınca ödediğiniz kapora iade edilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.