Servisteki Cihazını Sat

Hızlı ve Güvenli Satış İçin Fpexper'e Başvurun

Tamirdeki Cihazını Hızlı Sat Paran Anında Hesabında

Cihazınız Fppro teknik servisinde tamir edilmiş veya edilecek olabilir. Bu süreçte yeni bir telefon almış olabilirsiniz. Peki, tamirdeki cihazınızı satmak ister misiniz?

Servis formumuz üzerinden "Cihazımın Fpexper sitesinde satılmasını istiyorum" demeniz yeterlidir. Daha sonra sizinle iletişime geçerek detayları paylaşacak ve satın alım teklifi sunacağız.

Cihazınız, Fppro teknisyenleri tarafından arızalı ve sağlam parçalar kontrol edilerek raporlanır, gerçek değeri hesaplanır ve paranız anında hesabınıza geçer.

Servisteki cihazı satın almamızı istediğinizde hemen kontrollerini yaparız, sizi arayarak teklifimizi sunarız. Eğer teklifi onaylarsanız, daha telefonu kapatmadan paranız hesabınıza geçer.

Cihazınızın en hızlı ve değerinde satılması için en doğru piyasa fiyatı Fppro'nun iPhone teknisyenleri tarafından belirlenir.

Belirlenen satış fiyatına exper ve %10 listeleme ücreti eklenir ve listelenir.

Telefonun satılma süresi, cihazın modeline, talebe, fiyata ve pazardaki faktörlere bağlı olarak değişebilir. Fpexper olarak, telefonunun mümkün olan en kısa sürede satılması için çaba gösteriyoruz.

Listelenen ürününüz için alıcı satın alma kararı verirse, Fpexper'e bir kapora öder. Bu kaporaya kargolama, tamir ve exper ücretleri dahildir. Kaporayı ödeyen kişiye satıcının yani sizin banka hesap bilgilerinizi iletiyoruz ve alıcı ödemeyi size yapar.

Siz ödemeyi aldığınızı doğruladıktan sonra cihaz yeni sahibine gönderilir. Bu şekilde güvenli bir alışveriş süreci sağlanmış olur.

Kaporalı satış hakkında detaylı bilgi...

Cihazını Fpexpere Gönder, Değerini Öğren, Kazanca Dönüştür!

Profesyonel eksperlerimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sayesinde telefonunun gerçek değerini öğrenebilirsin. Hızlı, güvenilir ve şeffaf bir satış süreciyle telefonunu değerinde elinden çıkarmanın avantajını yaşa. Aşağıdaki "Yönlendirme Butonuna" tıklayarak bilgileri doldur ve cihazını Fpexper'e gönder.

Diğer Hizmetler

Servisteki cihazını sat

Cihazın Fppro'da tamir olurken yeni bir cihaz mı satın aldın. O zaman tamirdeki cihazı satmayı düşünebilirsin.

Kaporalı Satış

Kaporalı ürünlerin satıcıları Fpexper müşterileridir ve cihazlar Fpexper stoklarında bulunur. Cihazın kaporası ödendikten sonra, cihaz sahibinin bilgileri alıcı ile paylaşılır.

Güvenli Ortak Nokta

Satın almak istediğiniz ikinci el iPhone’u buldunuz ancak satıcı farklı bir şehirde siz farklı bir şehirde, bu durumda Fpexper’i güvenli nokta olarak kullanabilirsiniz.

Kapora ödenerek satın alınacak cihazlar Fpexper stoklarında bulunmaktadır. Cihazların satıcısı Fpexper müşterisi olup, cihazlar Fpexper tarafından güvenli bir şekilde saklanır.

Alıcı, cihazı satın almak istediğinde kapora bedelini öder. Kapora bedeli ödendikten sonra, satıcının banka hesap bilgileri alıcıyla paylaşılır.

Fpexper, bu alışveriş sürecinin güvenli ve sorunsuz ilerlemesi için aracılık eder ve tüm işlemlerin düzenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede hem satıcı hem de alıcı güvenli bir şekilde ikinci el cihaz alım-satımı yapabilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.

Sistem nasıl çalışır?