iPhone 12, 13 ve 14 Serileri Exper Ücreti

iPhone 12, 13 ve 14 Serileri Exper Ücreti

iPhone 12, 13 ve 14 serisi tüm modelleri kapsar. iPhone teknisyeni tarafından detaylı iç ve dış görseller alındıktan sonra, tüm parçaların kontrolü titizlikle gerçekleştirilir ve exper raporu hazırlanarak size sunulur.

499,00

Merhaba Cihaz servisimize ulaştıktan sonra veya ulaşmadan önce exper ücretini buradan ödeyebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları hemen aşağıda bulunan kutucukta sorabilirsiniz.

Fatih Dağlı - iPhone Teknisyeni

Sorular

 1. Efecan

  Garantisi devam eden ve hiç içi açılmayan bir iphoneun experden sonra garantisi sonlanır mı?

  • Canberk Kelle

   Merhaba, cihazın garanti durumunu kaybetmesine sebebiyet vermeden, garantör firmanın kapsam dışına çıkaracağı bir müdahalede bulunmadan kontrol sağlayıp işlemi sonuçlandıracağız.

 2. Arif

  Cihazımı yurtdışından aldım cihazın toplama olup olmadığını kontrol edip bana geri gönderme süreniz ne kadar ?

  • Canberk Kelle

   Merhaba, cihazınız bize ulaştıktan sonra 1 gün içerisinde işlemi tamamlar ve anlaşmalı kargomuza teslim edebiliriz.

 3. Onur

  Cihazı sıfır olarak aldım size göndereceğim satmak istiyorum istediğim fiyatı sizden alamazsam cihazımı geri isteyeceğim bu durumda size herhangi bir ücret ödeyecek miyim

  • M.Fatih Dağlı

   Merhaba Onur Bey,
   Cihazınızın satın alım değerlemesi sırasında detaylı expertizi yapılacağından tarafınızdan exper ücreti talep edilecektir.

 4. erenertem

  Merhaba, cihazım yurtdışı cihaz olup iki imei numarası da kapanmıştır. Cİhazın kozmetik açıdan hiçbir sorunu yoktur. Yedek parça olarak kullanılmaya uygun bir telefondur. Exper raporu oluşturdum fakat iletişim numarası olarak abimin numarasını yazmak durumunda kaldım. Email bilgisi bana ait olup exper raporu oluşturulmuş mu diye dönüş sağlayabilir misiniz? Duruma göre haftaiçinde telefonu exper servisine göndereceğim.

Soru sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapora ödenerek satın alınacak cihazlar Fpexper stoklarında bulunmaktadır. Cihazların satıcısı Fpexper müşterisi olup, cihazlar Fpexper tarafından güvenli bir şekilde saklanır.

Alıcı, cihazı satın almak istediğinde kapora bedelini öder. Kapora bedeli ödendikten sonra, satıcının banka hesap bilgileri alıcıyla paylaşılır.

Fpexper, bu alışveriş sürecinin güvenli ve sorunsuz ilerlemesi için aracılık eder ve tüm işlemlerin düzenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede hem satıcı hem de alıcı güvenli bir şekilde ikinci el cihaz alım-satımı yapabilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.

Sistem nasıl çalışır?