iPhone 12, 13, 14 ve 15 Serileri Eksper Ücreti

iPhone 12, 13, 14 ve 15 Serileri Eksper Ücreti

iPhone 12, 13, 14 ve 15 serisi tüm modelleri kapsar. iPhone teknisyeni tarafından detaylı iç ve dış görseller alındıktan sonra, tüm parçaların kontrolü titizlikle gerçekleştirilir ve exper raporu hazırlanarak size sunulur.

Merhaba Cihaz servisimize ulaştıktan sonra veya ulaşmadan önce exper ücretini buradan ödeyebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları hemen aşağıda bulunan kutucukta sorabilirsiniz.

Fatih Dağlı - iPhone Teknisyeni

Sorular

 1. Efecan

  Garantisi devam eden ve hiç içi açılmayan bir iphoneun experden sonra garantisi sonlanır mı?

  • Canberk Kelle

   Merhaba, cihazın garanti durumunu kaybetmesine sebebiyet vermeden, garantör firmanın kapsam dışına çıkaracağı bir müdahalede bulunmadan kontrol sağlayıp işlemi sonuçlandıracağız.

 2. Arif

  Cihazımı yurtdışından aldım cihazın toplama olup olmadığını kontrol edip bana geri gönderme süreniz ne kadar ?

  • Canberk Kelle

   Merhaba, cihazınız bize ulaştıktan sonra 1 gün içerisinde işlemi tamamlar ve anlaşmalı kargomuza teslim edebiliriz.

 3. Onur

  Cihazı sıfır olarak aldım size göndereceğim satmak istiyorum istediğim fiyatı sizden alamazsam cihazımı geri isteyeceğim bu durumda size herhangi bir ücret ödeyecek miyim

  • M.Fatih Dağlı

   Merhaba Onur Bey,
   Cihazınızın satın alım değerlemesi sırasında detaylı expertizi yapılacağından tarafınızdan exper ücreti talep edilecektir.

 4. erenertem

  Merhaba, cihazım yurtdışı cihaz olup iki imei numarası da kapanmıştır. Cİhazın kozmetik açıdan hiçbir sorunu yoktur. Yedek parça olarak kullanılmaya uygun bir telefondur. Exper raporu oluşturdum fakat iletişim numarası olarak abimin numarasını yazmak durumunda kaldım. Email bilgisi bana ait olup exper raporu oluşturulmuş mu diye dönüş sağlayabilir misiniz? Duruma göre haftaiçinde telefonu exper servisine göndereceğim.

 5. melih mert

  expere verdikden kaç gün sonra cihaz elimde olur

 6. Furkan

  uygulama üzerinden iphone telefon alıcam 1 gün iade etme sürem ben o gün size ürünü kendim getirsem ürünü gün içinde exper rabaruyla birlikte alma şansım var mı birde exper işlemi sırasında telefonun içini açıyor musunuz ?

  • M.Fatih Dağlı

   Merhaba Furkan Bey, cihazınızı erken saatlerde getirirseniz gün içerisinde exper raporu alabilirsiniz. Cihazın daha önce müdahale gördüğüne dair bir belirti görmezsek içini açmadan dışarıdan kontrol yapılacaktır. Ancak müdahale görmüş olma ihtimali varsa cihazın içi açılacaktır.

 7. Alper kaplan

  Yurtdışı 14 pro max alacağım ama cihaz kapalı bir kutu cihazı kargo değilde kendim size getirsem kendim gelip alsam uygun olur mu

  • D.Ece Özgüç

   Merhaba, ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Dilerseniz kargo ile göndererek ya da elden mağazamıza getirerek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Soru sor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Etiket

Rezerve et butonuna tıklayarak kapora öder ve cihazı rezerve edersiniz.

Sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak taksitli veya taksitsiz alışveriş gerçekleştirilir. Alışveriş tamamlanınca ödediğiniz kapora iade edilir.

Satın almaktan vazgeçerseniz kapora iade edilir.